Xiaomi Mi TV Stick 4K

Kód: DS16330514
Značka: Xiaomi
1 553 Kč
Skladem
Xiaomi Mi TV Stick 4K je inovativní zařízení, které vám umožní streamovat oblíbené filmy, seriály a další obsah ve vysoké kvalitě 4K přímo na vaši televizi. S jeho pomocí se můžete snadno připojit k internetu a vychutnat si neomezený přístup k nejnovějším filmům a seriálům. Díky svému kompaktnímu designu se Xiaomi Mi TV Stick 4K snadno přenáší a umožňuje vám streamovat obsah kdykoli a kdekoli. S tímto zařízením budete mít všechny vaše oblíbené filmy a seriály na dosah ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi TV Stick 4K

Popis produktu:

S Xiaomi Mi TV Stick 4K můžete snadno přeměnit svůj televizor na chytrý televizor. Tento malý a kompaktní zařízení vám umožní streamovat filmy, seriály, hudbu a další obsah v rozlišení 4K přímo na vašem televizoru. Díky vestavěnému Chromecastu můžete také snadno streamovat obsah z vašeho mobilního zařízení na televizor.

S Xiaomi Mi TV Stick 4K získáte přístup k nejlepším streamingovým službám, jako jsou Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ a další. Díky operačnímu systému Android TV si můžete stáhnout další aplikace a hry přímo z Google Play Store.

Tento TV stick je také vybaven hlasovým ovládáním pomocí Google Assistant, což vám umožní snadno vyhledávat obsah a ovládat vaše chytré domácí zařízení pomocí hlasových příkazů.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz