Xiaomi Mi Scooter 2 Black - použité zboží

Kód: DS82251498
Značka: Xiaomi
6 660 Kč
Skladem
Použitá elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black: Ideální dopravní prostředek pro výlety Hledáte stylový a praktický dopravní prostředek pro své výlety? Použitá elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black od společnosti Kim Group je tou pravou volbou! Tento model nabízí mnohem více než klasické dětské koloběžky a je vhodný pro dospělé i mladší uživatele. Elegantní design, praktičnost a bezpečnost se spojují v této elektrické koloběžce, která zvládne jízdu i po nerovném terénu či za slabého deště. S jedním nabitím ujedete až 30 km při maximální rychlosti 25 km/h. Ovládání je snadné díky tlačítku pro zapnutí/vypnutí motoru, ruční brzdě, klapce pro regulaci rychlosti a indikátoru nabití s LED diodami. Rychlé a bezpečné brzdění zajišťuje kombinovaný brzdový systém s kotoučovou brzdou a antiblokovacím systémem E-ABS. Díky propojení s vaším smartphonem můžete sledovat stav baterie, dojezd, ujetou vzdálenost a maximální rychlost. Přední a zadní světlomety zaručují bezpečnou jízdu i za tmy či mlhy. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black šetří energii díky systému regenerace, který se běžně používá v luxusních vozidlech. Skládání a manipulace s koloběžkou je snadné díky konstrukci z leteckého hliníku a hmotnosti pouhých 12,5 kg. Klíčové vlastnosti: - Pevná a odolná konstrukce z leteckého hliníku s nízkou hmotností - Výkonný elektromotor pro rychlou a svižnou jízdu - Přední a zadní osvětlení pro bezpečnost i za tmy - Odolnost vůči mírnému dešti a prašnému prostředí dle normy IP54 - Kotoučová brzda pro efektivní brzdění - Možnost klasické jízdy s vypnutou elektronikou pomocí odrážení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Scooter 2 Black - použité zboží

Chystáte se na výlet? Vyzkoušejte elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Scooter 2 Black! Najdete ji v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Koloběžky nejsou pouze určeny malým dětem. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black umí mnohem více než obyčejná koloběžka pro děti.

Elegantní, praktická i bezpečná

V elektrické koloběžce Xiaomi Mi Scooter 2 Black se snoubí elegance s praktičností. Tato koloběžka zaujme každého, kdo hledá praktický dopravní prostředek. Pevná a vysoce odolná konstrukce umožňuje jízdu i po nerovném povrchu nebo za slabého deště. Na jedno nabití s ní můžete najet až 30 km při maximální rychlosti 25 km/hod.

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black je velice snadno ovladatelná. Na řídítkách najdete tlačítko, kterým vypnete či zapnete motor, ruční brzdu, klapku pro ovládání rychlosti a indikátor úrovně nabití s integrovanými LED diodami.

Potřebujete rychle zabrzdit? Žádný problém. O rychlé zabrzdění se postará kombinovaný brzdový systém, který obsahuje ventilovaný systém kotoučové brzdy a antiblokovací brzdový systém E-ABS. Výsledkem je hladký brzdný výkon na krátkou vzdálenost, která činí pouhé 4 metry.

Koloběžku budete mít vždy pod kontrolou

Vybitá baterie je nemilé překvapení. S touto elektrickou koloběžkou se ho však nedočkáte. Můžete ji totiž propojit s vaším smartphonem a mít tak neustále možnost kontrolovat kapacitu baterie i aktuálního dojezdu a to i během jízdy. Samozřejmostí je možnost sledovat ujetou vzdálenost a maximální rychlost.

Jízda i za tmy či mlhy

S touto elektrickou koloběžkou se nemusíte bát jezdit ani za tmy nebo mlhy. Koloběžka je totiž vybavená zadními i předními světlomety. Přední světlomety obsahují LED diody o výkonu 1,1W, které osvítí prostor až 6 metrů před vámi. Zadní světlomety se postarají o to, že vás žádné auto nepřehlédne.

Šetří energii

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black dokáže díky systému regenerace energie šetřit energii. Systém regenerace technologie se obvykle používá v luxusních vozidlech. Díky tomuto systému spousta kopců nemusí pro vás znamenat spotřebu spousty energie. Do kopce můžete totiž jezdit na energii, kterou máte od počátečního nabití a současně regenerovat energii z brzdění.

Skladná i snadno manipulovatelná

Potřebujete-li koloběžku přenést, stačí uvolnit řidítka a sklopit je k zadnímu tělu. Z řidítek se v okamžiku stene rukojeť, díky níž si kolonelu snadno odnesete. Takto složená koloběžka nezabere mnoho místa. Navíc není vůbec těžká., váží pouhých 12,5 kg. Vděčí za to konstrukci z leteckého hliníku. Dopravili jste koloběžku, kam jste chtěli a chcete se na ní projet? Stiskněte znovu tlačítko, koloběžka se rychle rozloží a vy se můžete projet.

Klíčové vlastnosti:

  • Konstrukce z leteckého hliníku zaručuje pevnost, odolnost a nízkou hmotnost
  • Výkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou jízdu
  • Přední a zadní osvětlení pro maximální bezpečnost i za tmy
  • Odolná konstrukce splňující normu IP54 dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí
  • Kotoučová brzda pomáhá při brzdění
  • S vypnutou elektronikou lze na koloběžce jezdit i klasicky pomocí odrážení
Hodnocení obchodu na Zboží.cz