Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold

Kód: DS95680230
Značka: Xiaomi
666 Kč
Skladem
Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold je skvělým přenosným reproduktorem, který vám poskytne nezapomenutelný zážitek z poslechu hudby. Tento reproduktor je ideální pro cestování, protože je skladný a lehký. Můžete ho snadno připojit k mnoha zařízením, jako jsou smartphony, tablety nebo notebooky. Kromě Bluetooth konektivity má také 3,5mm jack vstup a lze ho propojit kabelem s MP3 přehrávačem. S tímto reproduktorem můžete také telefonovat přes handsfree díky zabudovanému mikrofonu. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold vyniká vynikající kvalitou zvuku díky čipu Avnera AV3102, který zajišťuje co nejčistší zvukový přednes. Dva zabudované 36 mm reproduktory a integrovaný basový reproduktor poskytují skvělou kvalitu zvuku s dokonalými výškami, středy a hlubokými basy. Pokud hledáte reproduktor s vynikající kvalitou zvuku a širokou konektivitou, Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold je pro vás tou správnou volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold

Skladný, přenosný bezdrátový reproduktor, který vám zprostředkuje nevšední audio zážitek – to je Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold, který najdete v široké nabídce společnosti Kim Group. Můžete ho připojit k mnoha zařízením, nejen ke svému smartphonu, nýbrž také ke svému tableru či notebooku.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold je ideální pro cestování, vejde se vám do batohu i do větší kapsy. Potěší vás také jeho široká konektivita. Kromě Bluetooth disponuje 3,5mm jack vstupem, lze ho propojit také kabelem s MP3 přehrávačem. Kromě poslechu hudby s ním můžete telefonovat přes handsfree. V jeho výbavě nechybí ani mikrofon.

Tento reproduktor vás potěší především výjimečnou kvalitou zvuku. P tu se postará čip Avnera AV3102 pro co nejčistší zvukový přednes a dva zabudované 36 mm reproduktory a integrovaný basový reproduktor. S tímto reproduktorem si můžete užívat skvostné výšky, ideální středy i dokonale hluboké basy.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz