Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold

Kód: DS95680230
Značka: Xiaomi
776 Kč
Skladem
Skladný, přenosný bezdrátový reproduktor, který vám zprostředkuje nevšední audio zážitek – to je Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold, který najdete v široké nabídce společnosti Kim Group. Můžete ho připojit k mnoha zařízením, nejen ke svému smartphonu, nýbrž také ke svému tableru či notebooku. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold je ideální pro cestování, vejde se vám do batohu i do větší kapsy. Potěší vás také jeho široká konektivita. Kromě Bluetooth disponuje 3,5mm jack vstupem, lze ho propojit také kabelem s MP3 přehrávačem. Kromě poslechu hudby s ním můžete telefonovat přes handsfree. V jeho výbavě nechybí ani mikrofon. Tento reproduktor vás potěší především výjimečnou kvalitou zvuku. P tu se postará čip Avnera AV3102 pro co nejčistší zvukový přednes a dva zabudované 36 mm reproduktory a integrovaný basový reproduktor. S tímto reproduktorem si můžete užívat skvostné výšky, ideální středy i dokonale hluboké basy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skladný, přenosný bezdrátový reproduktor, který vám zprostředkuje nevšední audio zážitek – to je Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold, který najdete v široké nabídce společnosti Kim Group. Můžete ho připojit k mnoha zařízením, nejen ke svému smartphonu, nýbrž také ke svému tableru či notebooku.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Gold je ideální pro cestování, vejde se vám do batohu i do větší kapsy. Potěší vás také jeho široká konektivita. Kromě Bluetooth disponuje 3,5mm jack vstupem, lze ho propojit také kabelem s MP3 přehrávačem. Kromě poslechu hudby s ním můžete telefonovat přes handsfree. V jeho výbavě nechybí ani mikrofon.

Tento reproduktor vás potěší především výjimečnou kvalitou zvuku. P tu se postará čip Avnera AV3102 pro co nejčistší zvukový přednes a dva zabudované 36 mm reproduktory a integrovaný basový reproduktor. S tímto reproduktorem si můžete užívat skvostné výšky, ideální středy i dokonale hluboké basy.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz