Xiaomi Mi Bluetooth selfie tyč, šedá

Kód: DS60883701
Značka: Xiaomi
500 Kč
Skladem (5 ks)
Součástí pestré nabídky společnosti Kim Group je XIAOMI MI BLUETOOTH SELFIE TYČ, šedá. Technologie Bluetooth a dálkové ovládání z ní dělá nerozlučného společníka na vašich cestách. Tyč je vyrobena z hliníkové slitiny a silikonu, což jí spolu s dvojitým drážkováním propůjčuje lehkost, stabilitu i odolnost vůči poškrábání a poškození. Silikonová rukojeť umožňuje její snadné držení. Její délku i šířku lze nastavit. To se vám hodí nejen při přenášení tyče, nýbrž i při jejím používání. Tyč navíc disponuje otočným mechanismem do 270°. Do vašeho záběru se tak dostane cokoliv. Výsledkem jsou dokonalé fotografie. Nechybí ani vestavěná baterie včetně indikátoru jejího stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí pestré nabídky společnosti Kim Group je XIAOMI MI BLUETOOTH SELFIE TYČ, šedá. Technologie Bluetooth a dálkové ovládání z ní dělá nerozlučného společníka na vašich cestách. Tyč je vyrobena z hliníkové slitiny a silikonu, což jí spolu s dvojitým drážkováním propůjčuje lehkost, stabilitu i odolnost vůči poškrábání a poškození. Silikonová rukojeť umožňuje její snadné držení.

Její délku i šířku lze nastavit. To se vám hodí nejen při přenášení tyče, nýbrž i při jejím používání. Tyč navíc disponuje otočným mechanismem do 270°. Do vašeho záběru se tak dostane cokoliv. Výsledkem jsou dokonalé fotografie. Nechybí ani vestavěná baterie včetně indikátoru jejího stavu.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz