UMI FAIR Black

Kód: DS87105071
Značka: UMI
1 110 Kč
Skladem
UMI FAIR Black je luxusní smartphone od společnosti KIM Group, který Vám přináší nejnovější technologické vychytávky. Tento osobitý telefon s předinstalovaným operačním systémem Android 5.1 Lollipop má štíhlé pevné tělo z jemného polykarbonátu, které je zasazeno do robustního kovového designového rámečku. Jeho vzhled podtrhuje osobitý styl mužům i ženám. UMI FAIR Black disponuje velkým displejem s úhlopříčkou 5", který Vám umožní prohlížení fotografií, sledování videí a surfování na internetu. Telefon má také dva fotoaparáty - přední 2 Mpix pro oblíbené selfie a zadní 13 Mpix pro velmi kvalitní snímky a videa s přirozenými barvami. Pod odnímatelným zadním krytem se nacházejí dva micro SIM sloty, takže pokud vlastníte dvě telefonní čísla, FAIR si s nimi poradí. Paměťové karty jsou samozřejmostí. Vestavěná baterie s kapacitou 2000 mAh odpovídá průměrné výdrži baterie, ale pokud chcete využívat svůj telefon naplno, můžete si pořídit "záložní baterii" - powerbanku. Pro ochranu telefonu před poškozením doporučujeme použít ochranné silikonové pouzdro a fólii na displej nebo tvrzené sklo. UMI FAIR Black je skvělou volbou pro ty, kteří hledají osobitý smartphone s nejnovějšími technologickými vychytávkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UMI FAIR Black

Osobitý UMI telefon FAIR s předinstalovaným operačním systémem Android 5.1 Lollipop, to je luxusní kousek za luxusní cenu. Štíhlé pevné tělo padne tak akorát do ruky. Záda z jemného polykarbonátu jsou zasazena do robustního kovového designového rámečku, což podtrhuje jeho osobitý styl. Tento krasavec podtrhne osobitý styl mužům i ženám.

Vzhled telefonu, ovládací prvky

Ve spodní části je zdířka pro připojení nabíječky, která je součástí balení a kterou lze využít i jako USB kabel. V horní části naleznete zdířku pro připojení sluchátek. Na pravém boku UMI FAIR můžete ovládat hlasitost, v případě vybití zapnout telefon nebo v případě zamrznutí vypnout telefon. Na zadní straně se schovává mikrofon.

SIM karta a rozšíření paměti

Pokud vlastníte dvě telefonní čísla, FAIR si s nimi poradí. Pod odnímatelným zadním krytem se pyšní dva micro SIM sloty, tudíž nemusíte rušit druhé telefonní číslo. Paměťové karty jsou samozřejmostí. Dvě SIM karty a paměťovou kartu nelze používat současně.

Displej - „okno“ do Vašeho telefonu

Velký displej s úhlopříčkou 5" je škoda využít jen pro běžné úkony. Prohlížení fotografií a sledování videí bude už pro Vás každodenní rutinou. A to nemluvě o surfování na internetu.

Foťák aneb zachycení důležitých okamžiků na fotkách a videích

Také se při výběru telefonu pídíte po fotoaparátu s dobrým rozlišením? UMI FAIR má dokonce dva fotoaparáty. Předním 2 Mpix lze pořídit oblíbená selfie, zadním 13 Mpix velmi kvalitní snímky i videa s přirozenými barvami.

Baterie – energie Vašeho telefonu

Vestavěná baterie s kapacitou 2000 mAh odpovídá dostačující průměrné výdrži baterie. Chcete využívat svůj telefon naplno a bojíte se, že pro Vás nebude uvedená kapacita baterie dostatečná? Pořiďte si „záložní baterii“ - powerbanku a dobíjejte svůj telefon i tam, kde zrovna není po ruce elektrická zásuvka.

Chraňte svůj telefon před poškozením!

Máte rozhodnuto? Nehýčkejte jenom sebe, hýčkejte i svůj nový telefon. Pořiďte mu ochranné silikonové pouzdro a fólii na displej, popř. tvrzené sklo, které ho ochrání nejen před nečekaným pádem.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz