Nillkin Nice Selfie Stick Pink

Kód: DS24463621
Tip
Značka: Nillkin
455 Kč
Skladem
Nillkin Nice Selfie Stick Pink je stylová selfie tyčka s unikátním designem, která je ideální pro dámy. Tyčka má dokonale hladký povrch a elegantní perleťový efekt, který ji v zasunutém stavu připomíná parfém. Vysouvací teleskopická tyč je vyrobena z hliníku a má výklopný držák na telefon s nastavitelným horním ramenem na pružině a pryžovými vystýlkami, aby nedošlo k poškození telefonu. Propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem je integrovaný v těle tyčky a slouží pro připojení k telefonu a dálkovému ovládání spouště tlačítkem na rukojeti. Tyčka má maximální délku cca. 55 cm, rozpětí držáku na telefon 50 - 80 mm, hmotnost 156 g a rozměry v zasunutém stavu 165 x 29 x 29 mm. Tlačítko spouště je připojeno přes audio konektor jack 3,5mm a tyčka je kompatibilní s Android 4.2 a vyšší a iOS 5.0.1 a vyšším. Nillkin Nice Selfie Stick Pink je nejen praktický pomocník pro pořizování autoportrétů, ale také módní doplněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti teleskopické tyčky Nillkin Nice Selfie Stick:

Stylová selfie tyčka s jedinečným designem, která v zasunutém stavu připomíná parfém, je určená zejména pro dámy.

V zasunutém stavu je celá tyčka schována v rukojeti s dokonale hladkým povrchem a elegantním perleťovým efektem.

Vysouvací teleskopická tyč je vyrobena z hliníku a je zakončena výklopným držákem na telefon.

Naklápěcí držák na telefon ma nastavitelné horní rameno na pružině a pryžové vystýlky, aby nedošlo k poškození vloženého přístroje.

Propojovací kabel s 3.5mm jack konektorem integrovaný v těle tyčky, slouží pro připojení k telefonu a dálkovému ovládání spouště tlačítkem na rukojeti.

Tyčka Nillkin Nice Selfie Stick plně poslouží pro pořízení autoportrétu a díky svému kompaktnímu provedení a stylovému designu představuje zároveň módní doplněk.

Technická specifikace selfie tyčky Nillkin Nice Selfie Stick:

  • Maximální délka tyče cca. 55 cm
  • Rozpětí držáku na telefon 50 - 80 mm
  • Hmotnost 156 g.
  • Rozměry v zasunutém stavu 165 x 29 x 29 mm.
  • Tlačítko spouště připojeno přes audio konektor jack 3,5mm.
  • Kompatibilní s Android 4.2 a vyšší a iOS 5.0.1 a vyšším.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz