MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue

Kód: DS95525376
Tip
Značka: Lenovo
4 772 Kč
Skladem
V pestré nabídce společnosti Kim Group nechybí ani smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue, na kterém necháte oči. Zaujme vás už svým elegantním designem, který je tvořen kombinací kovu i skla. Eleganci designu umocňují vrstvená záda telefonu, která stále mění lesk podle natočení. Po zapnutí tohoto smartphonu vás doslova ohromí velký displej s Full HD rozlišením. Oceníte nejen velikost displeje, nýbrž také vynikající pozorovací úhly. Se smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue si nejen vychutnáte fotografie, videa, filmy. S tímto telefonem si pořídíte dokonalé snímky, se kterými se budete chtít pochlubit. Jejich vysokou kvalitu zajistí zadní kamera Moto G5 s rozlišením 12 Mpx, vybavená schopností automaticky ostřit a zadní kamera s rozlišením 5 Mpx, která měří hloubku ostrosti. Samozřejmostí je možnost pořízení perfektních, plynulých videí ve Full HD kvalitě. Rovněž si můžete užívat vysokorychlostního internetu 4G/LTE. Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  1. V pestré nabídce společnosti Kim Group nechybí ani smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue, na kterém necháte oči. Zaujme vás už svým elegantním designem, který je tvořen kombinací kovu i skla. Eleganci designu umocňují vrstvená záda telefonu, která stále mění lesk podle natočení.
  2. Po zapnutí tohoto smartphonu vás doslova ohromí velký displej s Full HD rozlišením. Oceníte nejen velikost displeje, nýbrž také vynikající pozorovací úhly. Se smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue si nejen vychutnáte fotografie, videa, filmy. S tímto telefonem si pořídíte dokonalé snímky, se kterými se budete chtít pochlubit. Jejich vysokou kvalitu zajistí zadní kamera Moto G5 s rozlišením 12 Mpx, vybavená schopností automaticky ostřit a zadní kamera s rozlišením 5 Mpx, která měří hloubku ostrosti. Samozřejmostí je možnost pořízení perfektních, plynulých videí ve Full HD kvalitě.

Rovněž si můžete užívat vysokorychlostního internetu 4G/LTE.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz