MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue

Kód: DS95525376
Tip
Značka: Lenovo
3 663 Kč
Skladem
MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue je smartphone, který vám okamžitě padne do oka. Jeho elegantní design kombinuje kov a sklo, což vytváří působivý dojem. Zadní strana telefonu je vrstvená a mění lesk podle úhlu pohledu, což dodává telefonu ještě větší eleganci. Velký displej s Full HD rozlišením vás doslova ohromí, a to nejen svou velikostí, ale také vynikajícími pozorovacími úhly. S tímto smartphonem si užijete nejen fotografie, videa a filmy, ale také dokonalé snímky, na které budete pyšní. Zadní kamera Moto G5 s rozlišením 12 Mpx automaticky ostří a zadní kamera s rozlišením 5 Mpx měří hloubku ostrosti, což zaručuje vysokou kvalitu vašich fotografií. Navíc můžete pořizovat plynulá videa ve Full HD kvalitě. S tímto telefonem si také užijete rychlý internet 4G/LTE. Aby váš nový smartphone zůstal v perfektním stavu co nejdéle, doporučujeme použít tvrzené sklo na displej a ochranné pouzdro. Nabízíme je za velmi příznivé ceny, takže ušetříte spoustu starostí za pár korun.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue

V pestré nabídce společnosti Kim Group nechybí ani smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue, na kterém necháte oči. Zaujme vás už svým elegantním designem, který je tvořen kombinací kovu i skla. Eleganci designu umocňují vrstvená záda telefonu, která stále mění lesk podle natočení.

Po zapnutí tohoto smartphonu vás doslova ohromí velký displej s Full HD rozlišením. Oceníte nejen velikost displeje, nýbrž také vynikající pozorovací úhly. Se smartphone MOTOROLA Moto G6 3GB/32GB Dual SIM Blue si nejen vychutnáte fotografie, videa, filmy. S tímto telefonem si pořídíte dokonalé snímky, se kterými se budete chtít pochlubit. Jejich vysokou kvalitu zajistí zadní kamera Moto G5 s rozlišením 12 Mpx, vybavená schopností automaticky ostřit a zadní kamera s rozlišením 5 Mpx, která měří hloubku ostrosti. Samozřejmostí je možnost pořízení perfektních, plynulých videí ve Full HD kvalitě.

Rovněž si můžete užívat vysokorychlostního internetu 4G/LTE.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz