Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter Green

Kód: DS53505915
Tip
633 Kč
Skladem
Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter Green je náhradní filtr určený pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier. Tento filtr je ideální pro ty, kteří chtějí mít v domácnosti čistý a zdravý vzduch bez škodlivých látek, jako je formaldehyd, pyl, prach a nepříjemné zápachy. Filtr dokonale zachytí i velmi malé částice a větší nečistoty, jako jsou vlasy, srst domácích mazlíčků, chomáče prachu a pavučiny. Výměna filtru je velmi snadná a může ji zvládnout každý. Už se nemusíte starat o shánění náhradního filtru, protože ho najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. S Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter Green si můžete být jisti, že budete mít vždy čistý a zdravý vzduch v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter Green

Chcete mít doma čistý vzduch bez pevných částic, pylu, prachu a škodlivých látek jako je formaldehyd? S čističkou vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier a náhradním filtrem Anti-formaldehyde Filter Green od společnosti Kim Group to bude snadné.

Tento filtr dokonale zachytí formaldehyd, nepříjemné zápachy a další škodlivé látky, včetně velmi malých částic. Umí zachytit i větší částice, jako jsou například vlasy, srst domácích mazlíčků, chomáče prachu, pavučiny a další. Jeho výměna je velice jednoduchá, zvládne ji i míně technicky zdatný jedinec.

Navíc se o výměně filtru postará mobilní aplikace, která Vás na ni upozorní včas.

Náhradní filtr Anti-formaldehyde Filter Green je určen speciálně pro čističky Xiaomi Mi Air Purifier a najdete ho v nabídce společnosti Kim Group.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz