LG X210 K7 Black

Kód: DS81257603
Tip
Značka: LG
1 220 Kč
Skladem
Smartphone LG X210 K7 Black je ideální volbou pro všechny, kteří milují selfie. Dva fotoaparáty s rozlišením 5 Mpx vám umožní pořídit dokonalé a ostré snímky, které budou vynikat nadstandardní kvalitou. Navíc díky vestavěnému blesku budou vaše selfie vypadat skvěle i v temném prostředí. Výsledky své práce si můžete prohlédnout na velkém 5“ displeji, který nabízí čistý obraz plný živých a realistických barev. Displej je navíc zkosený, takže se skvěle drží v ruce. Smartphone LG X210 K7 Black disponuje vysokým výkonem a funkcí Knock Code, která umožňuje aktivovat telefon pouhým vyťukáním svého osobního kódu. Tuto funkci si můžete nastavit kdekoliv na obrazovce, což zaručuje snadné a rychlé ovládání telefonu. Pokud chcete mít dokonalé selfie a jedinečné snímky, vsaďte na smartphone LG X210 K7 Black, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Nezapomeňte si také pořídit tvrzené sklo na displej a ochranné pouzdro, které vám ušetří spoustu starostí. Nabízíme je za nové příznivé ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smartphone LG X210 K7 Black

O smartphonu LG X210 K7 Black lze bez nadsázky říci, že byl vyroben pro milovníky selfie. O sellfie nadstandardní kvality se postarají dva fotoaparáty s rozlišením 5 Mpx, se kterými pořídíte detailní a současně dokonale ostré snímky. Díky vestavěnému blesku budou vaše selfie perfektní i v temném prostředí.

Výsledky své práce si můžete prohlédnout na velkém 5“ displeji. Kromě dostatečně velkého prostoru vám nabídne čistý obraz plný živých, realistických barev. Displej je navíc zkosený, takže vám padne skvěle do ruky.

Smartphone LG X210 K7 Black se může rovněž pochlubit vysokým výkonem i funkcí Knock Code. Díky této funkci můžete snadno a jednoduše aktivovat svůj smartphone pouhým vyťukáním svého osobního kódu. Navíc si můžete způsob poklepání nastavit kdekoliv na obrazovce.

Pokud si chcete pořizovat dokonalá selfie a jedinečné snímky, vsaďte na LG X210 K7 Black. Najdete ho v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz