LG X210 K7 Black

Kód: DS81257603
Tip
Značka: LG
2 331 Kč
Skladem
O smartphonu LG X210 K7 Black lze bez nadsázky říci, že byl vyroben pro milovníky selfie. O sellfie nadstandardní kvality se postarají dva fotoaparáty s rozlišením 5 Mpx, se kterými pořídíte detailní a současně dokonale ostré snímky. Díky vestavěnému blesku budou vaše selfie perfektní i v temném prostředí. Výsledky své práce si můžete prohlédnout na velkém 5“ displeji. Kromě dostatečně velkého prostoru vám nabídne čistý obraz plný živých, realistických barev. Displej je navíc zkosený, takže vám padne skvěle do ruky. Smartphone LG X210 K7 Black se může rovněž pochlubit vysokým výkonem i funkcí Knock Code. Díky této funkci můžete snadno a jednoduše aktivovat svůj smartphone pouhým vyťukáním svého osobního kódu. Navíc si můžete způsob poklepání nastavit kdekoliv na obrazovce. Pokud si chcete pořizovat dokonalá selfie a jedinečné snímky, vsaďte na LG X210 K7 Black. Najdete ho v pestré nabídce společnosti Kim Group. Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  1. O smartphonu LG X210 K7 Black lze bez nadsázky říci, že byl vyroben pro milovníky selfie. O sellfie nadstandardní kvality se postarají dva fotoaparáty s rozlišením 5 Mpx, se kterými pořídíte detailní a současně dokonale ostré snímky. Díky vestavěnému blesku budou vaše selfie perfektní i v temném prostředí.
  2. Výsledky své práce si můžete prohlédnout na velkém 5“ displeji. Kromě dostatečně velkého prostoru vám nabídne čistý obraz plný živých, realistických barev. Displej je navíc zkosený, takže vám padne skvěle do ruky.

Smartphone LG X210 K7 Black se může rovněž pochlubit vysokým výkonem i funkcí Knock Code. Díky této funkci můžete snadno a jednoduše aktivovat svůj smartphone pouhým vyťukáním svého osobního kódu. Navíc si můžete způsob poklepání nastavit kdekoliv na obrazovce.

Pokud si chcete pořizovat dokonalá selfie a jedinečné snímky, vsaďte na LG X210 K7 Black. Najdete ho v pestré nabídce společnosti Kim Group.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun s ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz