Huawei Watch GT Black Silicone

Kód: DS74490291
Tip
Značka: Huawei
5 549 Kč
Skladem
Huawei Watch GT Black Silicone jsou chytré hodinky, které vám nabídnou plnou funkcionalitu pro sportovní aktivity i běžnou komunikaci. Tyto hodinky jsou ideální pro všechny, kteří chtějí být v kontaktu se světem i při svých aktivitách. Hodinky jsou odolné vůči vodě až do hloubky 50 metrů, takže se s nimi můžete bez obav potápět nebo plavat. Díky funkci GPS, kompasu, gyroskopu a barometru budete mít v terénu vše pod kontrolou. Hodinky mají elegantní design, takže si je můžete vzít i do práce nebo do města. S Huawei Watch GT Black Silicone budete vždy styloví. Senzor TrueSeen umožňuje přesné monitorování srdečního tepu a poskytuje vám nejpřesnější výsledky v reálném čase. V režimu inteligentního tréninku vás hodinky samy vedou a doporučují upravit tempo. Hodinky také sledují váš spánek a poskytují až 200 návrhů na zkvalitnění spánku díky technologii True Sleep. Samozřejmostí je ovládání příchozích hovorů a textových zpráv. Inteligentní systém šetření baterie umožňuje přizpůsobit energii podle aktivity, kterou právě vykonáváte, což zajišťuje výdrž baterie až neuvěřitelné dva týdny bez nabití. S Huawei Watch GT Black Silicone budete mít vše pod kontrolou a zároveň budete vypadat skvěle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huawei Watch GT Black Silicone

Hodinky plné funkcí pro sportovní aktivity i běžnou komunikaci – to jsou chytré hodinky Huawei Watch GT Black Silikone, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. S těmito hodinkami můžete vyrazit nejen do terénu, můžete se s nimi bez obav vydat k vodě a dokonce i se s nimi i potápět. Hodinky totiž odolají vodě až do hloubky 50 metrů. V terénu se vám budou hodit funkce GPS, kompas, gyroskop a barometr.

Díky jejich elegantnímu designu si je můžete vzít i do práce či do města. S těmito hodinkami společnosti Huawei budete vždy styloví.

Senzor TrueSeen jim propůjčuje schopnost naprosto přesně monitorovat váš srdeční tep a poskytnout vždy ty nejpřesnější výsledky v reálném čase. A nejen to. V režimu inteligentního tréninku vás samy vedou a doporučí vám upravit tempo. Tyto hodinky také bdí nad průběhem a kvalitou vašeho spánku. Jsou vybavený technologií True Sleep,která pečlivě sleduje a zaznamenává průběh každého spánkového cyklu. Následně vyhodnotí data a na základě výsledků vám dokáže doporučit až 200 návrhů na zkvalitnění spánku.

Naprostou samozřejmostí je ovládání příchozích hovorů a textových zpráv. Vybavení těchto chytrých hodinek nechybí inteligentní systém šetření baterie. Díky němu samy poznají, zda se mají přepnout do režimu výkonu nebo efektivity. Přizpůsobí energii podle aktivity, kterou právě vykonáváte. Výsledkem je výdrž baterie až neuvěřitelné dva týdny bez nabití.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz