Gimbal ProMobil

Kód: DS33964729
Tip
1 665 Kč
Skladem
Hledáte způsob, jak natočit kvalitní video i při pohybu? Pak je pro vás ideálním řešením Gimbal ProMobil, který nabízí společnost Kim Group. Tento stabilizátor obrazu zajistí, že vaše videa budou bez otřesů a dokonce umožní otáčení smartphonem pro natočení zrychleného videa. Gimbal ProMobil disponuje vestavěnými motorky, které eliminují otřesy a umožňují nezávislé otáčení kolem tří os. Elektromotor se postará o dokonale plynulý pohyb, což zaručuje profesionální výsledek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimbal ProMobil - stabilizátor obrazu pro kvalitní video

Potřebujete natočit kvalitní video za chůze či běhu? Řešením je GIMBAL PROMOBIL, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group. Tento stabilizátor obrazu zaručí, že vaše videa budou bez otřesů.

GIMBAL PROMOBIL je vybaven vestavěnými motorky, které eliminují otřesy. A nejen to. Dokonce umožňuje otáčet smartphonem tak, abyste mohli natočit například zrychlené video. Gimbal je zařízení, které umožňuje otáčet se nezávisle kolem tří os. O roztáčení mechanismu se stará elektromotor, který umí při vhodně rozložené váze zařízení eliminovat otřesy. Výsledkem je dokonale plynulý pohyb.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz