Bluboo Picasso Blue

Kód: DS87336675
Tip
Značka: Bluboo
1 110 Kč
Skladem
Bluboo Picasso Blue je telefon, který se pyšní nejen přijatelnou cenou, ale také skvělou výbavou. Tento model dokáže konkurovat i zařízením dvojnásobně dražším. Navíc se může pochlubit neotřelým barevným provedením, které zaujme zejména mladou generaci. Design tohoto telefonu rozhodně nezklame. Kovový rámeček, minimalistický styl a zahnutí zadní části těla pro lepší úchop jsou jen některé z jeho předností. Navíc je velmi tenký - pouhých 6 mm. Konstrukce telefonu je vyrobena ze zinku, což zlepšuje jeho odolnost a pevnost. Displej s úhlopříčkou 5 palců a HD rozlišením (294ppi) je vybaven technologií, která omezuje modré světlo a tím šetří naše oči. Výkon zajišťuje 4-jádrový procesor MediaTek MT6580A s taktem 1,3GHz. Navíc má tento telefon 2GB RAM a 16GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit o dalších 32GB pomocí microSD karet. Bluboo Picasso Blue je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní telefon za rozumnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bluboo Picasso Blue

Hlavní charakteristikou čínských zařízení je dobrá výbava za přijatelnou cenu. Průkopníkem této strategie je Bluboo, firma která neustále posouvá hranice toho, co znamená „budget“ telefon. Jejich nejnovější dílo, Bluboo Picasso, však výbavou trumfne i dvakrát dražší zařízení. Telefon, který se nás (zejména mladou generaci) pokusí zaujmout kromě ceny i neotřelým barevným provedením.

I když se jedná o jeden z nejlevnějších telefonů na trhu, design ani zpracování tomu rozhodně neodpovídají. Pochvalu si zaslouží kovový rámeček, minimalistický design či zahnutí zadní části těla pro lepší úchop. Úctyhodná je i viditelná tloušťka 6mm. Bluboo dokonce uvádí, že konstrukce telefonu je vyrobena ze zinku, čímž se zlepšila odolnost a pevnost celého přístroje.

Jeho LTPS displej se může pyšnit úhlopříčkou 5 palců a HD rozlišením, které zobrazí stále dostatečnou jemnost 294ppi. Zástupci Bluboo tvrdí, že model displej Picassa omezuje modré světlo, což v praxi znamená větší úlevu pro naše oči. Výkon bude dodávat 4-jádrový procesor MediaTek MT6580A s taktem 1,3GHz. I přes svoji velmi nízkou cenu se nachází uvnitř tohoto „umělce“ 2GB RAM a 16GB vnitřní paměť, jenž nebude problém rozšířit o dalších 32GB pomocí microSD karet. Za tuto výbavu si zaslouží Bluboo potlesk.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz