Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red

Kód: DS92745108
Tip
Značka: Encok
387 Kč
Skladem
Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají hudbu kdekoliv a kdykoliv. Tento reproduktor vám umožní vychutnat si skvělou hudbu nejen doma, ale i na venkovních party. Navíc se nemusíte obávat deště, protože je odolný vůči vodě. Díky eliminaci basových vibrací si můžete užít ohromující kvalitu zvuku bez rušivých hluků okolí. Reproduktor lze snadno propojit s vaším smartphonem, iPadem, notebookem či počítačem a ovládání je velmi intuitivní. S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktorem Red si můžete užít hudbu kdekoliv a kdykoliv bez jakýchkoliv omezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red

Posloucháte rádi hudbu? Chcete si užít venkovní party se skvělou hudbou? S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red si ji doslova vychutnáte. A to nejen doma, nýbrž všude, kam přijdete. Nemusíte se obávat ani deště. Reproduktor je nejen snadno přenosný, odolá také vodě. Můžete si v klidu vychutnat ohromující kvalitu zvuku bez rušivých hluků okolí. Ty totiž eliminují basové vibrace.

Samozřejmostí je možnost propojení reproduktoru s vaším smartphonem, iPadem, notebookem či počítačem. Rovněž oceníte jeho snadné a intuitivní ovládání.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz