Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue

Kód: DS48120993
Tip
Značka: Encok
387 Kč
Skladem
Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue je ideální volbou pro všechny milovníky hudby, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou zábavu na venkovních akcích. Tento reproduktor vám umožní vychutnat si skvělou hudbu nejen doma, ale i na cestách. Navíc se nemusíte obávat nepříznivého počasí, protože je odolný vůči vodě. Díky eliminaci basových vibrací si můžete užít kvalitní zvuk bez rušivých hluků okolí. Reproduktor lze snadno propojit s vaším smartphonem, iPadem, notebookem nebo počítačem a ovládání je velmi intuitivní. S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktorem Blue si užijete nezapomenutelné zážitky plné skvělé hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue

Posloucháte rádi hudbu? Chcete si užít venkovní party se skvělou hudbou? S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue si ji doslova vychutnáte. A to nejen doma, nýbrž všude, kam přijdete. Nemusíte se obávat ani deště. Reproduktor je nejen snadno přenosný, odolá také vodě. Můžete si v klidu vychutnat ohromující kvalitu zvuku bez rušivých hluků okolí. Ty totiž eliminují basové vibrace.

Samozřejmostí je možnost propojení reproduktoru s vaším smartphonem, iPadem, notebookem či počítačem. Rovněž oceníte jeho snadné a intuitivní ovládání.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz