Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite

Kód: DS78617011
Tip
Značka: Apple
31 062 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní iPhone za přijatelnou cenu? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite Grade A & AB. Tyto telefony jsou v dobrém stavu a mají roční záruku. Navíc, dáváte druhou šanci na život a pomáháte chránit přírodu tím, že nekupujete nový produkt. Pokud si vyberete stav Grade A+, získáte telefon jako nový bez jediného škrábance a s kapacitou baterie 90 % a více. Pokud se rozhodnete pro stav Grade A/B, může mít telefon drobné znaky opotřebení, ale stále funguje jako nový. V obou případech jsou použity pouze originální díly Apple. A pokud nebudete s telefonem spokojeni, nabízíme možnost vrácení bez problému. Tak neváhejte a pořiďte si kvalitní iPhone za skvělou cenu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz