Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Blue

Kód: DS75184838
Tip
Značka: Apple
31 062 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 Pro Max 256GB Blue Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. I když se jedná o použitý telefon, jeho stav je jako nový. Nabízíme dva typy stavů - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je bez jediného škrábance a kapacita baterie je 90 % a více. Funguje jako nový. Stav Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, ale nejsou výrazné a telefon stále funguje jako nový. Všechny naše telefony jsou složeny pouze z originálních dílů Apple a na ně vztahuje roční záruka. Pokud nebudete s nákupem spokojeni, nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý iPhone 13 Pro Max 256GB Blue Grade A & AB za velmi přístupnou cenu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz