Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite

Kód: DS56608921
Tip
Značka: Apple
29 557 Kč
Skladem
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite Grade A & AB je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci použitému telefonu. Tyto telefony jsou za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu, což znamená, že nejen ušetříte, ale také pomáháte přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí. I když se jedná o použité telefony, tak jsou v kvalitě srovnatelné s novými. Skladba je pouze z originálních dílů Apple a telefon je buď ve stavu Grade A+ - jako nový bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více, nebo ve stavu Grade A/B - s drobnými znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale stále funguje jako nový. Navíc, na tyto telefony se vztahuje roční záruka a v případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit. Takže pokud hledáte kvalitní telefon za skvělou cenu, Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite Grade A & AB je pro vás tou správnou volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz