Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Blue

Kód: DS78822334
Tip
Značka: Apple
29 557 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 Pro Max 128GB Blue Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Telefon je v dobrém stavu a i přesto, že je použitý, vypadá a funguje jako nový. Skladba telefonu je z originálních dílů Apple, takže na kvalitě rozhodně nestrádá. Navíc, v případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Telefon je k dispozici ve dvou stavech - Grade A+ a Grade A/B. Pokud si vyberete stav Grade A+, můžete se těšit na telefon jako nový - bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Pokud se rozhodnete pro stav Grade A/B, může telefon mít drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale nejsou výrazné. Nicméně, telefon stále funguje jako nový. Navíc, na oba stavy se vztahuje roční záruka, takže se nemusíte bát žádných nečekaných problémů. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý telefon za velmi přístupnou cenu. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit, takže nakupujte s klidem a bez obav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz