Apple iPhone 13 Pro 512GB Blue

Kód: DS36063880
Tip
Značka: Apple
28 369 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 Pro 512GB Blue Grade A & AB. Tento telefon je v dobrém stavu a nabízíme ho za velmi přístupnou cenu. Navíc dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí. I když se jedná o použitý telefon, na kvalitě rozhodně nestrádá. Skladba je pouze z originálních dílů Apple a telefon vypadá a funguje stejně jako nový. Navíc se na něj vztahuje roční záruka a v případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Můžete si vybrat mezi dvěma stavy - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je jako nový, bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, například škrábance, ale stále funguje jako nový. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý iPhone za skvělou cenu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro 512GB Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz