Apple iPhone 13 Pro 256GB Blue

Kód: DS13840842
Tip
Značka: Apple
28 380 Kč
Skladem
Apple iPhone 13 Pro 256GB Blue Grade A & AB je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci použitému telefonu. Tyto telefony jsou za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu, což znamená, že nejen ušetříte peníze, ale také pomáháte přírodě tím, že nekupujete nový produkt. I když se jedná o použité telefony, tak jsou v perfektním stavu. Skladba je pouze z originálních dílů Apple a telefon vypadá a funguje stejně jako nový. Navíc na něj máte roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Telefon může být ve stavu Grade A+ nebo Grade A/B. Pokud si vyberete telefon ve stavu Grade A+, můžete se těšit na telefon jako nový bez jakýchkoliv znaků opotřebení. Pokud si vyberete telefon ve stavu Grade A/B, může mít drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale stále funguje jako nový. Nakupování použitého telefonu u nás je bezpečné a spolehlivé. Nemusíte se obávat, že byste koupili telefon, který není v dobrém stavu. U nás se nemůžete spálit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro 256GB Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz