Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold

Kód: DS30216976
Tip
Značka: Apple
26 375 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 Pro 128GB Gold Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Telefon je v dobrém stavu a vypadá a funguje jako nový. Navíc, i když se jedná o použitý telefon, máte na něj roční záruku a v případě nespokojenosti ho můžete vrátit bez problému. Můžete si vybrat mezi dvěma stavy - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je jako nový, bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, jako jsou škrábance, ale stále funguje jako nový. V obou případech jsou použity pouze originální díly Apple. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý telefon za velmi přístupnou cenu. U nás se nemůžete spálit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz