Apple iPhone 13 512GB Midnight

Kód: DS94939774
Tip
Značka: Apple
23 465 Kč
Skladem
Apple iPhone 13 512GB Midnight Grade A & AB je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní telefon za přijatelnou cenu a zároveň chtějí pomoci přírodě. Tento použitý iPhone je v dobrém stavu a dává mu druhou šanci na život. Navíc, díky tomu, že je složen z originálních dílů Apple, funguje stejně jako nový. Máte na výběr ze dvou stavů: Grade A+ a Grade A/B. Pokud si vyberete Grade A+, můžete se těšit na telefon jako nový - bez jediného škrábance a s kapacitou baterie 90 % a více. Pokud se rozhodnete pro stav Grade A/B, může mít telefon drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale stále funguje jako nový. Ať už si vyberete jakýkoli stav, můžete se spolehnout na roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon - všechny naše produkty jsou pečlivě testovány a zkontrolovány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 512GB Midnight Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz