Apple iPhone 13 256GB Pink

Kód: DS78091278
Tip
Značka: Apple
22 772 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 13 256GB Pink Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Telefon je v dobrém stavu a i přesto, že je použitý, vypadá a funguje jako nový. Skladba je z originálních dílů Apple, takže na kvalitě rozhodně nestrádá. Navíc na něj máte roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Můžete si vybrat mezi dvěma stavy - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je jako nový, bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, například škrábance, ale stále funguje jako nový. U nás se nemusíte bát, že byste koupili použitý telefon, který by nebyl v pořádku. S našimi produkty se nemůžete spálit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 256GB Pink Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz