Apple iPhone 13 128GB Midnight

Kód: DS96378250
Tip
Značka: Apple
22 423 Kč
Skladem
Apple iPhone 13 128GB Midnight Grade A & AB je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní telefon za přijatelnou cenu a zároveň chtějí pomoci přírodě. Tento použitý iPhone je v dobrém stavu a dává mu druhou šanci na život. Navíc, díky tomu, že je složen z originálních dílů Apple, funguje stejně jako nový. Máte na výběr ze dvou stavů - Grade A+ a Grade A/B. Pokud si zvolíte Grade A+, můžete se těšit na telefon jako nový bez jakýchkoliv známek opotřebení. Kapacita baterie je minimálně 90 % a telefon funguje naprosto bez problémů. Pokud se rozhodnete pro stav Grade A/B, může mít telefon drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale nejsou výrazné a telefon stále funguje jako nový. Ať už si vyberete jakýkoliv stav, můžete se spolehnout na roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon, protože jsme si jisti jeho kvalitou a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 13 128GB Midnight Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz