Apple iPhone 12 Pro Max 512GB Pacific Blue

Kód: DS76493421
Tip
Značka: Apple
22 227 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 Pro Max 512GB Pacific Blue Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Navíc se na něj vztahuje roční záruka a nabízíme možnost vrácení v případě nespokojenosti. Stav Grade A+ znamená, že telefon je jako nový - bez jediného škrábance a s kapacitou baterie 90 % a více. Stav Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, ale stále funguje jako nový. V obou případech jsou použity pouze originální díly od Apple. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý telefon za velmi přístupnou cenu. U nás se nemůžete spálit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 Pro Max 512GB Pacific Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz