Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite

Kód: DS40636506
Tip
Značka: Apple
21 501 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní iPhone za přijatelnou cenu? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite Grade A & AB. Tyto telefony jsou v dobrém stavu a mají pouze drobné znaky opotřebení, které neovlivňují jejich funkčnost. Navíc, díky tomu, že dáváte těmto telefonům druhou šanci, pomáháte chránit přírodu před neustálým výrobou nových produktů. I když se jedná o použité telefony, jsou složeny pouze z originálních dílů Apple a fungují stejně jako nové. Navíc, na tyto telefony se vztahuje roční záruka a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Pokud hledáte telefon jako nový, doporučujeme zvolit stav Grade A+, který je bez jakýchkoliv znaků opotřebení a má kapacitu baterie 90 % a více. Pokud vám nevadí drobné znaky opotřebení, můžete zvolit stav Grade A/B, který je stále plně funkční a nabízí skvělou hodnotu za peníze. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon - garantujeme kvalitu a spokojenost zákazníka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz