Apple iPhone 12 Pro 128GB Silver

Kód: DS53804581
Tip
Značka: Apple
16 745 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 Pro 128GB Silver Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Telefon je v dobrém stavu a i přesto, že je použitý, vypadá a funguje jako nový. Skladba telefonu je z originálních dílů Apple, takže na kvalitě rozhodně nestrádá. Navíc, v případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Telefon je k dispozici ve dvou stavech - Grade A+ a Grade A/B. Pokud si vyberete stav Grade A+, můžete se těšit na telefon jako nový - bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Pokud se rozhodnete pro stav Grade A/B, může telefon mít drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale nejsou výrazné. V obou případech vám garantujeme, že telefon bude fungovat jako nový. Navíc, na tento telefon se vztahuje roční záruka, takže se nemusíte bát žádných nečekaných problémů. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý telefon za velmi přístupnou cenu. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit, takže nakupujte s klidem a důvěrou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 Pro 128GB Silver Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz