Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue

Kód: DS85954366
Tip
Značka: Apple
16 745 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní iPhone za přijatelnou cenu? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue Grade A & AB. Tyto telefony jsou v dobrém stavu a mají roční záruku. Navíc, dáváte druhou šanci na život a pomáháte chránit přírodu tím, že nekupujete nový produkt. Pokud hledáte telefon jako nový, doporučujeme zvolit stav Grade A+. Tyto telefony jsou jako nové, bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Pokud vám nevadí drobné znaky opotřebení, můžete zvolit stav Grade A/B. Tyto telefony mohou mít drobné škrábance, ale stále fungují jako nové. V případě nespokojenosti s produktem nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon - všechny naše produkty jsou složeny pouze z originálních dílů Apple. Vyberte si svůj iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue Grade A & AB ještě dnes a ušetřete!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz