Apple iPhone 12 mini 256GB Red

Kód: DS74262586
Tip
Značka: Apple
13 272 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 mini 256GB Red Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci přírodě. Telefon je v dobrém stavu a i přesto, že je použitý, vypadá a funguje jako nový. Skladba telefonu je z originálních dílů Apple, takže na kvalitě rozhodně nestrádá. Navíc, v případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Telefon je k dispozici ve dvou stavech - Grade A+ a Grade A/B. Pokud si vyberete Grade A+, získáte telefon jako nový bez jakýchkoliv znaků opotřebení. Pokud se rozhodnete pro Grade A/B, může mít telefon drobné znaky opotřebení, jako jsou například škrábance, ale nejsou výrazné a telefon stále funguje jako nový. V obou případech máte záruku na jeden rok. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý iPhone 12 mini 256GB Red Grade A & AB za velmi přístupnou cenu a dostaňte se do světa Apple produktů za mnohem nižší cenu než při nákupu nového telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 mini 256GB Red Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz