Apple iPhone 12 256GB Black

Kód: DS75774688
Tip
Značka: Apple
14 462 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 s kapacitou 256GB v černé barvě. Tento telefon je k dispozici ve stavu Grade A+ nebo A/B, což znamená, že je buď jako nový bez jediného škrábance a s kapacitou baterie 90 % a více, nebo má drobné znaky opotřebení, ale stále funguje jako nový. Použitý iPhone není jen cenově výhodnou volbou, ale také pomáhá chránit přírodu tím, že dává druhou šanci již existujícímu produktu. Navíc se na něj vztahuje roční záruka a nabízíme možnost vrácení v případě nespokojenosti. Tento iPhone je složen pouze z originálních dílů Apple, takže si můžete být jisti jeho kvalitou. Ať už si vyberete stav Grade A+ nebo A/B, můžete očekávat, že telefon bude vypadat a fungovat stejně jako nový. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon - naše nabídka je spolehlivá a bez rizika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 256GB Black Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz