Apple iPhone 12 128GB Red

Kód: DS76605664
Tip
Značka: Apple
13 978 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 12 128GB Red Grade A & AB. Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci na život již použitému zařízení. Navíc tím pomáhají přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí. I když se jedná o použitý telefon, můžete se spolehnout na jeho kvalitu. Všechny díly jsou originální od Applu a telefon funguje stejně jako nový. Nabízíme vám dva stavy - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je jako nový bez jakýchkoliv známek opotřebení a kapacita baterie je 90 % a více. Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, například škrábance, ale stále funguje jako nový. Ať už si vyberete jakýkoli stav, máte na telefon roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon, protože jsme si jisti jeho kvalitou. Tak neváhejte a pořiďte si svůj vysněný iPhone za skvělou cenu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 128GB Red Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz