Apple iPhone 12 128GB Blue

Kód: DS30397785
Tip
Značka: Apple
13 974 Kč
Skladem
Apple iPhone 12 128GB Blue Grade A & AB je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň dát druhou šanci použitému telefonu. Tyto telefony jsou za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu, což znamená, že nejen ušetříte peníze, ale také pomáháte přírodě tím, že nekupujete nový produkt. I když se jedná o použité telefony, tak jsou v perfektním stavu. Nabízíme dva stavy - Grade A+ a Grade A/B. Grade A+ znamená, že telefon je jako nový bez jakýchkoliv znaků opotřebení a má kapacitu baterie 90 % a více. Grade A/B může mít drobné znaky opotřebení, jako jsou škrábance, ale stále funguje jako nový. Všechny naše telefony jsou složeny pouze z originálních dílů Apple a mají roční záruku. Pokud nejste s telefonem spokojeni, nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon a být zklamaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 12 128GB Blue Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz