Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Space Grey

Kód: DS81949547
Tip
Značka: Apple
15 921 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní iPhone za přijatelnou cenu? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 11 Pro Max 256GB Space Grey Grade A & AB. Tyto telefony jsou v dobrém stavu a mají roční záruku. Navíc, dáváte druhou šanci přírodě, která se ničí kvůli neustálé výrobě nových produktů. Telefony ve stavu Grade A+ jsou jako nové, bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více. Telefony ve stavu Grade A/B mohou mít drobné znaky opotřebení, jako jsou škrábance, ale stále fungují jako nové. Všechny telefony jsou složeny z originálních dílů Apple. Pokud nebudete s telefonem spokojeni, nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemusíte bát koupit použitý telefon - máte jistotu kvality a spokojenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Space Grey Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz