Apple iPhone 11 64GB Black

Kód: DS71170446
Tip
Značka: Apple
11 779 Kč
Skladem
Hledáte kvalitní a cenově dostupný iPhone? Máme pro vás skvělou nabídku - použitý iPhone 11 64GB Black Grade A & AB. Tento telefon je v dobrém stavu a nabízíme ho za velmi přístupnou cenu. Navíc dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí. I když se jedná o použitý telefon, na kvalitě rozhodně nestrádá. Skladba je pouze z originálních dílů Apple a telefon vypadá a funguje stejně jako nový. Navíc na něj máte roční záruku a v případě nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. Můžete si vybrat mezi stavem Grade A+, který je jako nový bez škrábanců a s kapacitou baterie 90 % a více, nebo stavem Grade A/B, který může mít drobné znaky opotřebení, ale stále funguje jako nový. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit. Pořiďte si druhou šanci pro tento skvělý telefon a ušetřete!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple iPhone 11 64GB Black Grade A & AB

Pokud se sami sebe ptáte, proč si pořídit použitý iPhone, tak vám řekneme několik důvodů. Dáváte mu druhou šanci na život. Je za velmi přístupnou cenu a v dobrém stavu. Nejen, že ušetříte, ale také dáváte naději přírodě, která se kvůli neustálé výrobě nových produktů postupně ničí.

Použitý iPhone byste od nového ani nerozeznali. Na kvalitě rozhodně nestrádají, vypadají a fungují stejně jako nový. Jejich skladba je pouze z originálních dílů Apple.

Ačkoli se jedná o použitý telefony, tak se na ně vztahuje roční záruka.

V případě Vaší nespokojenosti nabízíme možnost vrácení bez problému. U nás se nemůžete koupí použitého telefonu spálit.

Stav Grade A+

Telefon je jako nový. Žádné škrábnutí, kapacita baterie 90 % a více. Funguje jako nový.

Stav Grade A/B

Telefon může mít drobné znaky opotřebení. Například škrábance, ale nejsou výrazné. Funguje jako nový.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz